Idealne miejsce na urlop...

Atrakcje Dąbek

Dąbki to przede wszystkim rozległe obszary leśne, brak przemysłu, piaszczyste nadbałtyckie plaże, dwa rozległe nadbrzeżne jeziora: Bukowo i Kopań - doskonałe do żeglowania i windsurfingu, wypożyczalnie sprzętu i instruktorzy, przystań, rzeki: Wieprza i Grabowa ze szlakami kajakowymi, ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne prowadzące przez liczne rezerwaty przyrody oraz zabytki architektury (m. in.: Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, Zamek w Kręgu), port rybacki i zwodzony most "UFO" w Darłówku, latarnia morska, to tylko wybrane atrakcje turystyczne regionu. 

Na terenie powiatu znajdują się też baseny, boiska sportowe, korty tenisowe, parki wodne w Darłowie, Jarosławcu i najnowszy w Koszalinie.

Liczne imprezy plenerowe, sportowe, muzea dopełniają ofertę.

Położenie naszego pensjonatu Villa Happy Rose w uzdrowisku Dąbki z morskim mikroklimatem, bogatym w jod czystym powietrzem  oraz morskie kąpiele  gwarantują podniesienie odporności, odnowę biologiczną, podwyższenie sprawności i aktywności organizmu zarówno dzieci jak  i dorosłych.

Walory klimatyczne, turystyczne regionu oraz umiejscowienie naszego ośrodka zapewnia gościom wiele atrakcji, spokój, relaks, kontakt bezpośredni z przyrodą co sprzyja doskonałemu odpoczynkowi.

Copyright 2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone

logo Akcept